brama garażowa

BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe segmentowe

Oferowane przez nas bramy segmentowe produkowane są w oparciu o najwyższą niemiecką technologię stosowaną w produkcji bram garażowych. W większości zautomatyzowanym procesie wytwarzany jest panel dwuścienny z termoizolacyjną pianką polimerową o grubości 39,5 mm.
Oferowane panele firmy Hoesch Bausysteme to produkt najwyższej jakości, który oferujemy Państwu w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie nasze bramy garażowe segmentowe dostępne są od ręki w naszym magazynie w Sosnowcu

Jakość zawsze decyduje.
Zasada ta dotyczy przede wszystkim możliwości statycznego zastosowania elementów i systemów konstrukcyjnych.
Mając to na uwadze, wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami niemieckimi i międzynarodowymi. Ciągła własna kontrola produkcji uzupełniana jest wielokrotnie w ciągu roku przez zewnętrzny nadzór akredytowanych instytutów badawczych. W ten sposób gwarantujemy zgodność produkcji z normami i zapewniamy naszym produktom niezbędne cechy statyczne i konstrukcyjne.

Jako dobrowolny członek organizacji EPAQ (European Qualtity Association for Panels and Profiles) nasza firma zadeklarowała przestrzeganie wymogów normy EN 14509 oraz jej dyrektyw jakościowych. Potwierdzeniem tego jest oznaczenie jakości EPAQ.

Ponadto ważnym aspektem jest stosowanie do wymagań zgodności z zasadami fizyki budowli. Wiele z naszych produktów już spełnia zaostrzone wymagania normy EnEV 2009, która zaczęła obowiązywać w szczególności dla przemysłu i zakładów wytwórczych od dnia 01.10.2009.

Bramy garażowe HatoBramy garażowe segmentoweBrama garażowa sosnowiecBramy garażowe cennikBramy z sosnowca