Polski (PL)
Polski (PL)
English (en-GB)

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

 • ponad

  22

  lata doświadczenia

  Zaufaj prawdziwym profesjonalistom i sprawdzonym rozwiązaniom

 • ponad

  1400 m2

  powierzchni magazynowej

  Stan magazynowy uzupełniamy na bieżąco żebyś nie musiał czekać

 • Dysponujemy 

  własnym transportem

Kim
jesteśmy

Firma  powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją i importem niezawodnej, bezpiecznej automatyki do bram wjazdowych pod własną marką HATO.

 

Lata doświadczeń pozwoliły firmie dopasować komponenty do wszystkich produktów tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Obecnie jest jedną z największych polskich firm oferujących automatykę do bram.

 

Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem w kraju jak i w całej Europie. Przez ponad 22 lata działalności stale szukaliśmy jak najlepszych rozwiązań oraz staraliśmy się na bieżąco udoskonalać oferowane przez nas produkty. Dzięki temu możemy zaoferować towary najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych, oraz przedsiębiorstw.

CO

OFERUJEMY

Aktualnie w ofercie firmy HATO znajdują się napędy do bram wjazdowych, szlabany, bramy garażowe i zamki elektroniczne. Dzięki wykwalifikowanej załodze zapewniamy kompleksową obsługę, wsparcie techniczne, profesjonalny serwis oraz transport naszych produktów. Jako doświadczeni specjaliści dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. 

 

Wszystkie produkty firmy HATO wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami europejskimi. Prowadzimy własne kontrole, a także jesteśmy nadzorowani przez akredytowane instytuty badawcze.

Sprawdź naszą ofertę!

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz profesjonalnej porady – skontaktuj się z nami. 

Postaw na najwyższą jakość, solidne wykonanie oraz nowoczesne rozwiązania!

Napędy do bram HATO

Bramy segmentowe HATO

Zamki elektroniczne HATO

HATO zapewnia swoim Klientom

Transport
Montaż
Serwis

Masz jakieś pytania?

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z nami!

Nasza doświadczona obsługa z przyjemnością wszystko wyjaśni. 

 

Zadbaj o swoją wygodę i komfort Twoich klientów z nowoczesnymi produktami HATO!