Polski (PL)
Polski (PL)
English (en-GB)

HATO

jakość bez kompromisów

Firma HATO Polska obecna jest na rynku polskim od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem niezawodnej i bezpiecznej automatyki do bram wjazdowych i garażowych. Lata doświadczeń pozwoliły firmie dopasować komponenty do wszystkich produktów tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. 

 

Swoją pozycję na rynku zawdzięcza między innymi wdrażaniu nowych technologii oraz zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej, co stawia ją w czołówce firm oferujących automatykę bramową w kraju jak i w Europie. 

 

W biznesie firma HATO stawia na solidną, kompleksową obsługę i zadowolenie klienta.

Automatyka do bram przesuwnych

Automatyka do bram przesuwnych przeznaczona jest do zastosowania na posesjach prywatnych jak i w przedsiębiorstwach. Odpowiednio dobrany napęd do twoich potrzeb zapewni komfort i bezpieczeństwo.

Cechy napędów HATO do bram przesuwnych

  • cechy ogólne

Porównaj i wybierz odpowiedni napęd dla siebie

Automatyka do bram przesuwnych służy do sterowania ruchem bramy przesuwnej, czyli bramy, która porusza się poziomo na wózkach rolkowych. Automatyka ta pozwala na automatyczny proces otwierania i zamykania bramy oraz zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.


Przy użyciu automatyki do bram przesuwnych można zdalnie kontrolować ruch bramy za pomocą pilota lub innego urządzenia sterującego. Dodatkowo, systemy te są często wyposażone w różnego rodzaju czujniki, które pozwalają na wykrywanie obiektów lub osób znajdujących się w pobliżu bramy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.


Automatyka do bram przesuwnych może być stosowana w różnych miejscach takie jak: posesje prywatne, w zakłady przemysłowe, czy na parkingach.

Napięcie zasilające

Moc silnika

Siła

Prędkość poruszania się bramy

Maksymalna waga bramy

Odległość zdalnego sterowania

Tryb zdalnego sterowania

Wyłącznik krańcowy

Hałas

Pamięć nadajników

Częstotliwość

Temperatura działania

Waga opakowania

Odblokowanie awaryjne kluczem patentowym

Maksymalny czas pracy (pojedynczy cykl)